Twórcy

TWÓRCY FILMU

Ramsey United

Ramsey United to jednoosobowa firma produkcyjna, która powstała w 2015 roku w Warszawie. Założycielem jest Amerykanin mieszkający w Polsce od 2010 r. Jonathan L. Ramsey pochodzi z Chicago i nigdy wcześniej nie kręcił filmów. Firma zajmuje się produkcją niezależnych, osobistych dokumentów dotykających istotnych kwestii społecznych, takich jak środowisko naturalne, altruizm, poczucie wyobcowania.

Ramsey United wyprodukowało dotychczas cztery dokumenty: „Żyjąc z Warszawą” (2016), „Mój własny Brexit” (2017), „Smog Wars” (2018) oraz „Można panikować” (2020), który jest najpopularniejszym polskim filmem ekologicznym ostatnich lat. Wszystkie filmy Ramsey United są dostępne za darmo na kanale YouTube „Ramsey United”.

„Nadzieja umiera ostatnia”, najnowsza produkcja Ramsey United, opowiada o młodych polskich aktywistach klimatycznych. Cele pozostają jednak niezmienne: artystyczne wartości edukacyjne i artystyczne.

Więcej na:


Rebus Films

Zajmujemy się produkcją contentu video na potrzeby biznesu i kultury. Na codzień realizujemy dla naszych klientów filmy reklamowe, promocyjne oraz vlogi i animacje.

Zaczęliśmy naszą przygodę z produkcją filmową po to, żeby opowiadać historie. Przez ponad 10 lat zrealizowaliśmy przeszło 500 filmów, w tym reklamy, filmy promocyjne, ale też filmy dokumentalne, takie jak np: Smog WARS, czy Living with Warsaw, które kilkukrotnie były emitowane na antenie TVN. W filmie “Można Panikować”, całość nagrań (za wyjątkiem dronowych) oraz post produkcja jest naszego autorstwa.

Jesteśmy specjalistami w produkcji filmowej, śledzimy trendy, więc jesteśmy na czasie zarówno z produkcją jak i ze sposobem budowania przekazu. Znamy wymagania klientów z obszarów takich jak: nowe technologie, motoryzacja, design i architektura, przemysł maszynowy, logistyka magazynowa, media oraz teatr i kultura.

Nasze portfolio można znaleźć na stronie www.rebusfilms.pl. Zapraszamy do współpracy!

Więcej na:

Drone in Warsaw

Drone in Warsaw to projekt rozwijany przez studio graficzne Prokreacja.com, od ponad 15 lat świadczące usługi w zakresie projektowania graficznego, DTP i fotografii dla ponad setki firm polskich i zagranicznych.

„Znane miejsca, nieznana perspektywa” – to motto przyświeca fotografiom sygnowanym Drone in Warsaw, ukazującym stolicę Polski w nowej, często zaskakującej odsłonie. Od kilku lat regularnie publikowane są najświeższe zdjęcia Warszawy widzianej z perspektywy drona. Spojrzenie na miasto z wysokości przekraczającej czasem nawet 200 metrów, pozwala zestawić w kadrze miejsca odległe od siebie nawet o kilka kilometrów, i jeszcze bardziej zachwycić się imponującym tempem w jakim rozwija się Warszawa.

Większość zdjęć publikowanych przez Drone in Warsaw można zakupić w postaci cyfrowej lub zamówić wydruk, np. w formie efektownego fotoobrazu, na stronie www.droneinwarsaw.com. Znaleźć tam można też „specjalność zakładu”, czyli bogatą kolekcję podniebnych interaktywnych panoram sferycznych, zapewniających niezwykłą imersję i pozwalających na niemal całkowite „zanurzenie się” w prezentowanych lokalizacjach.

Do grona klientów Drone in Warsaw zaliczają się m.in.: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Miasto Stołeczne Warszawa/Stołeczne Biuro Turystyki, Circle K (dawniej Statoil), Skanska, Collegium Civitas, Polkomtel, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, HB Reavis, Mazowiecki Instytut Kultury, Zamek Królewski w Warszawie, Warsaw Insider, Mazowiecka Regionalna Organizacja Turystyczna i wiele innych.

Więcej na:


Współpraca: